Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Щодо результатів роботи з легалізації трудових відносин у 2017 році

09.01.2018 -

Днями начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Костянтинівсько - Дружківського управління  ГУ ДФС у Донецькій області Юлія Семеренко розповіла редактору газети «Наша Дружковка» про результати роботи з легалізації  трудових відносин у 2017 році та торкнулася таких напрямів роботи, як виховання податкової культури населення, збільшення розміру заробітної плати до рівня вище за мінімальну, а також боротьба з виплатою заробітної плати в конвертах та здійснення підприємницької діяльності без її реєстрації.

Фахівець ГУ ДФС у Донецькій області розповіла, що спільна та скоординована робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та фахівців фіскальної служби щодо легалізації зарплати, яка активно проводиться у Дружківці, дає змогу посилити соціальний і правовий захист громадян та збільшити надходження до бюджету. За результатами проведених перевірок протягом 2017 року легалізовано працю 24 найманих осіб, яку місцеві роботодавці використовували у своєму бізнесі без оформлення трудових відносин.

Крім того, за 12 місяців минулого року проведено 17 спільних засідань комісії при виконкомі за участю фіскальної служби з питання підвищення рівня виплати заробітної плати, де було заслухано 110 СГД. Також самостійно Дружківським відділом Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області було проведено 24 наради з питання виплати заробітної плати не нижче за мінімальну, де заслухано 129 суб’єктів господарювання. Всього за результатами проведених заходів щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету, детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати додатково надійшло 1495,2 тис. гривень.

Підсумовуючи зустріч, Юлія Семеренко висловила сподівання, що всі зусилля фіскальної служби, спрямовані на створення сприятливих умов для захисту інтересів як роботодавців, так і найманих працівників, й надалі матимуть позитивний резонанс.