Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За 12 місяців 2017 року платниками Покровської ОДПІ сплачено понад 2 мільярда гривень податків та зборів

10.01.2018 -

За 12 місяців 2017 року платниками Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплачено до Зведеного бюджету України 2030,8 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Державний бюджет поповнився на 811,4 млн грн, та на 1219,4 млн грн - місцеві скарбниці.

У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року надходження зросли більш  ніж на 30 відсотків. Додаткові надходження становлять майже 470,2 млн грн, у т.ч. до державного бюджету - понад 173 млн грн, до місцевих– понад  298 млн  гривень.

Найбільше платники регіону сплатили податку на доходи фізичних осіб, надходження якого з початку року становить 1261 млн грн, та спрямувалися відповідно до державного бюджету в сумі 320,8 млн грн, та місцевих бюджетів –940,4 млн гривень.

Щиро дякуємо всім сумлінним платникам податків за їх своєчасну та повну сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, бо це -  одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина. 

Працівники органів ДФС, у свою чергу, прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити для бізнесу більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних послуг,  приведення електронних сервісів до європейських стандартів та впровадження нових.