Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Мільярд гривень отримав бюджет України від платників Мар’їнської ОДПІ за 2017 рік

10.01.2018 -

За 2017 рік від платників Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області до Зведеного бюджету країни надійшло понад 1004 млн грн, що на 47 млн грн, або на 5,0%, перевищує показники за 2016 рік.

Основну частку, майже 64,9 % від загального збору Зведеного бюджету або 652 млн грн, займають надходження до місцевих бюджетів регіону.

До Державного бюджету України з початку року бізнес спрямував майже 352 млн грн, що на 22,4 %, або на 65 млн грн, більше, ніж торік. Протягом 2017 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:

- податок на додану вартість – 142,5 млн грн;

- податок на доходи фізичних осіб – 97,5 млн грн;

- екологічний податок – 52,4 млн грн;

- військовий збір – 30,5 млн гривень.

Керівництво Мар’їнської ОДПІ висловлює вдячність платникам податків, які сумлінно сплачують податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом, та закликають всіх платників до своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань по сплаті податків і зборів, адже ці кошти йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.