Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Податкові зміни – 2018: в ДПІ у м. Дружківці відбувся семінар для платників податків

08.02.2018 -

Відкриваючи семінар в.о. начальника ДПІ у м. Дружківці Головного управління ДФС у Донецькій області Анна Гвоздик відзначила, що з 1 січня 2018 року набули чинності численні зміни, внесені до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів. Зміни торкнулися як юридичних, так і фізичних осіб.

В семінарі взяли участь заступник начальника Костянтинівсько - Дружківського управління – начальник Дружківського відділу податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Донецькій області Ірина Бережна та завідувач сектору з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску  ДПІ у м Дружківці ГУ ДФС у Донецькій області Світлана Півень.

Під час заходу розглядались зміни до податкового законодавства, актуальні питання адміністрування платежів за землекористування та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надання річної звітності фізичними особами - підприємцями та інше.

Платникам нагадали, що з 01 січня розпочалась кампанія Декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, а також про обов’язок подання декларації та право на податкову знижку. Анонсували, що на 27.02.2018 в інспекції заплановано наступний семінар, темою якого також буде: «Актуальні питання декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році».

Учасники заходу отримали відповіді на питання та практичні поради щодо застосування податкового законодавства.

У завершенні семінару Анна Гвоздик в черговий раз звернула увагу присутніх, що фахові консультації щодо особливостей сплати податків у поточному році та подання податкової звітності вони можуть отримати в Центрі обслуговування платників за адресою вул.Соборна, буд. 26,  або за телефоном 4-56-13.