Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Стан розгляду звернень громадян в Покровській ОДПІ за січень 2018 року

09.02.2018 -

Одним із важливих напрямів роботи Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області є об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених питань та забезпечення вимог Закону України  від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

         За січень 2018 року до Покровської ОДПІ надійшло 3 письмових звернення від громадян, що на 1 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року.

        За результатами їх розгляду на 1 звернення надано відповідні роз’яснення, 2 звернення направлено на розгляд за належністю до інших органів відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

        Основним питанням, яке порушено у письмових зверненнях, що надійшли на розгляд до інспекції,  є нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (3 звернення).

        Усі звернення громадян розглянуто у законодавчо встановлені терміни. Порушень термінів надання відповідей на звернення громадян за звітний період не встановлено.

            Спеціалісти ОДПІ нагадують, що письмове звернення можна надіслати поштою або подати особисто в Центрах обслуговування платників за адресами:

- у м.Покровську по вул. Європейська, 1 (тел. 06239 22459);

- у м. Мирнограді по вул. Центральна, 19 (тел. 06239 542147);

- у м. Селидовому по вул. Гоголя, 1 (тел. 06237 23250).