Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Надходження до місцевих бюджетів від платників Мар’їнської ОДПІ за січень 2018 року зросли на 12% у порівняно з надходженнями минулого року

09.02.2018 -

За січень 2018 року від платників Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області до зведеного бюджету країни надійшло майже 59 мільйонів гривень, що на 1 мільйон або на 2% перевищує показники за січень 2017 року.

Основну частку, майже 54% від загального збору зведеного бюджету займають надходження до місцевих бюджетів. У січні до місцевих бюджетів регіону сплачено 32 мільйони гривень що на 12% або на 3 мільйони гривень більше, ніж торік

До Державного бюджету України з початку року бізнес спрямував майже 27 мільйонів гривень. Протягом січня 2018 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:

- податок на додану вартість – 19,2 мільйони гривень;

- податок на доходи фізичних осіб – 5,5 мільйонів гривень;

- військовий збір – 1,7 мільйонів гривень.

Керівництво Мар’їнської ОДПІ висловлює вдячність платникам податків, які сумлінно сплачують податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом та закликають всіх платників до своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань по сплаті податків і зборів, адже ці кошти йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.