Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У ДПІ у м. Краматорську відбувся семінар

12.02.2018 -

 

            У ДПІ у м. Краматорську 08 лютого для платників податків відбувся семінар на тему „Актуальні питання оподаткування доходів фізичних осіб”. 

            Відкрила семінар начальник ДПІ у м. Краматорську Санжура Людмила Іванівна, яка у своєму виступі приділила особливу увагу важливості дотримання вимог трудового законодавства та забезпечення соціальних гарантій працюючим. Було зазначено, що для роботодавця офіційне та своєчасне оформлення трудових відносин з найманими працівниками і легалізація робочих місць – це позитивний імідж і репутація, що послужать запорукою процвітання бізнесу і збільшення прибутків.

            Під час семінару фахівцями ДПІ у м. Краматорську та спеціалістами ГУ ДФС у Донецькій області розглядалися питання оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній та на спрощеній системі оподаткування. Також платникам міста Краматорськ розповіли про особливості оподаткування доходів у вигляді заробітної плати податком на доходи фізичних осіб та військовим збором та питання порядку обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування.

            Особливу увагу приділили кампанії декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року, звернули увагу, що з 1 січня 2018 року декларація подається за новою формою

            Були зазначені переваги подання податкової звітності в електронному вигляді засобами електронних сервісів ДФС України: „Єдине вікно подання звітності” та „Електронний кабінет платника” із використанням електронно-цифрового підпису.

            Усі учасники семінару отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.