Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Кампанія декларування в Костянтинівці та Торецьку триває - про це нагадують бігборди

10.04.2018 -

З метою привернення уваги якомога ширшого колу громадян до проведення кампанії декларування доходів, отриманих у 2017 році, на головних вулицях міст Костянтинівка та Торецьк з’явилися тематичні бігборди, підготовлені Костянтинівською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

«Від належного проведення кампанії декларування, залежить наповнення як місцевих бюджетів, так і державного. Тому, Костянтинівська ОДПІ веде активну роз’яснювальну роботу серед мешканців Костянтинівки та Костянтинівського району, а також м. Торецька. З початку року фахівцями нашої інспекції проводились зустрічі з педагогічними колективами та студентами, організовувались семінари та виступи у засобах масової інформації, тематичні листівки громадяни бачили в автобусах та на ринках міста, чули оголошення по радіо та читали інформаційні повідомлення у місцевих ЗМІ», - зазначає в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Олена Чепракова.

Нагадуємо, що цьогорічна кампанія декларування триватиме до 1 травня 2018 року. Громадянам, які протягом 2017 року отримували доходи не від податкових агентів, або які під час виплати (отримання) не оподатковувались необхідно звернутись до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації та подати декларацію про майновий стан і доходи.

Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ чекає на декларантів з понеділка по четвер з 9-00 год. до 18-00 год., у п’ятницю до 17-45 год., в суботу до 13-00 вікна №12-13. Працівники Центру обслуговування, за необхідності, нададуть консультативну та інформаційну допомогу для заповнення декларації. Довідки можна отримати за телефоном 2-35-13.