Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Костянтинівські платники звикли до зручного отримання адмінпослуг в Центрі обслуговування платників

11.04.2018 -

Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області дбає про комфортні умови для платників податків. Центр обслуговування платників тут з’явився один з перших та постійно вдосконалюється. На сьогодні для платників податків працюють 15 вікон, в яких можна отримати довідки, подати документи, звіти, витяги, інформаційні та консультаційні послуги, тощо. Крім того створено два «кабінети платника», де можна отримати майстер-клас зі складання та подання в електронному вигляді звітності, познайомитись з публічною інформацією, новаціями законодавства, тощо.

«Ми вирішили дізнатись, чи задоволені відвідувачі Центру обслуговування рівнем сервісу, професійністю фахівців податкової інспекції, які надають у ньому послуги, чи комфортно та зручно їм отримувати у нас послуги. Для цього протягом березня 2018 року, ми просили платників відповісти на ці питання, а також висловити свої зауваження та пропозиції. Зазначу, що переважна більшість відвідувачів (із 120 опитаних – 110) висловили своє задоволення рівнем сервісу та комфорту нашого Центру обслуговування платників, 10 відвідувачів вагались з відповідями, у зв’язку з тим, що вперше його відвідали. Негативної оцінки не виказав жоден платник, а зауваження здебільшого стосувались нестабільності законодавства», - повідомила начальник управління обслуговування платників Ірина Чуб.

З початку 2018 року 3790 платників звернулись до Центру обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ за отриманням адміністративних послуг. Найбільш витребуваною адміністративною послугою залишається послуга з отримання довідки про доходи. З початку року громадяни отримали 1836 таких довідок, із них 1093 – у березні поточного року, що пов’язано з електронним декларуванням державних службовців. Також, громадяни отримали 1088 картки платника податків. Фізичні особи - підприємці отримали 146 витягів платників єдиного податку та зареєстрували 117 книг обліку доходів.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Костянтинівської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Костянтинівка,  пр-т. Ломоносова, 125, 1 поверх.