Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

«Гаряча лінія» - один з багатьох традиційних форматів спілкування платників з фахівцями ДПІ у м. Краматорську

10.04.2018 -

З платниками податків спілкувалась начальник ДПІ у м.Краматорську ГУ ДФС у Донецькій області Санжура Людмила Іванівна.

         Пропонуємо Вашій увазі найбільш цікаве питання, яке надійшло від мешканця нашого міста.

         Питання:

         Я отримав «Теплий кредит» за програмою придбання енергоефективного обладнання власного будинку (утеплення). Частину суми кредиту мені було відшкодовано. Чи виникає в мене об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збіром на частину відшкодованого кредиту?

         Відповідь:

         Якщо відшкодування частини суми кредиту, отриманого фізичною особою - позичальником, буде здійснюватися за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік згідно з нормами Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року №1056, то сума такого відшкодування може бути віднесена до категорій доходів, визначених п.п. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України, а отже об’єкта оподаткування у фізичної особи не виникає.

         Керівник податкової інспекції звернула увагу запитувача, що кожен конкретний випадок потребує аналізу документів та матеріалів, які дають змогу ідентифікувати предмет запиту більш детально та зробити висновки. Для отримання відповіді було запропоновано завітати до ДПІ у м. Краматорську (ЦОП).

         Людмила Іванівна вкотре нагадала, що всі бажаючи мають можливість оперативно та якісно отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, надати звітність, кореспонденцію, а також отримати ключі електронного цифрового підпису в Центрі обслуговування платників в приміщенні ДПІ у м. Краматорську (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586).