Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Обговорення актуальних питань на зустрічі з бізнесом у Слов’янській ОДПІ

10.04.2018 -

10 квітня 2018 року в приміщенні Слов’янської ОДПІ відбулася зустріч виконуючого обов’язки начальника інспекції Любові Ходаковської з представниками місцевої бізнес-спільноти. Тема зустрічі: «Про затвердження нового порядку з питань зупинки реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН».

В ході зустрічі присутнім було доведено, що відповідно до п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в  Єдиному реєстрі податкових накладних» Державною фіскальною службою України за погодженням з Міністерством фінансів України затверджено: критерії ризиковості платника податків, ризиковості здійснення операцій; перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податків. Повідомлено про нову систему моніторингу ПН/РК, яка передбачає чотири етапи: відсікаючий критерій; контроль ознак ризиковості платника; моніторинг відповідності показникам, яким визначається позитивна податкова історія платника; контроль ознак ризиковості операції.

Відповідно до внесених змін податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється в день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Платники задавали свої питання, які виникали під час роботи в ЄРПН та отримали на них аргументовані відповіді.