Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 48% усіх надходжень до бюджетів від платників Добропільщини – це податок на доходи фізичних осіб

10.05.2018 -

Протягом чотирьох місяців 2018 року мешканці Добропільщини  та Олександрівщини спрямували до бюджетів всіх рівнів  129,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого цьогоріч податку з доходів перевищує аналогічні показники минулого року на 1,5 % або на  1,4  млн гривень.

Податок на доходи фізичних осіб займає лідируючі позиції у наповненні зведеного бюджету регіону та становить  48,7% від загальних надходжень.

Крім того, податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів області. З початку року на розвиток місцевих громад  надійшло на 0,8 млн грн ПДФО більше, ніж торік, а саме - понад 77,9 млн гривень.

До державного бюджету надходження склали 33,2 млн грн, що перевищує показники 2017 року на 0,4 млн гривень.

Позитивна динаміка у надходженнях ПДФО пояснюється не тільки зростанням з 1 січня 2018 року мінімальної заробітної плати, але і ефективними діями органів місцевої влади та фахівців фіскальної служби області у напрямку детінізації ринку праці.

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області закликає роботодавців сумлінно виконувати свої обов’язки перед найманими працівниками та перед державою.