Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Мар’їнська ОДПІ: підсумки «Деклараційної кампанії – 2018»

11.05.2018 -

Як повідомив в.о. начальника Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області Наталя Пащенко, громадяни міста Вугледару, Мар’їнського та Великоновосілківського районів задекларували майже 37 мільйонів гривень доходів отриманих у 2017 році. 

Станом на 3 травня 2018 року до Мар’їнської ОДПІ декларації про  майновий стан і доходи подали 3314 осіб, які задекларували дохід на суму 36,9 мільйонів гривень, що дозволить поповнити місцеві бюджети більш ніж на 3,6 мільйонів гривень. за рахунок податку на доходи фізичних осіб та направити для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі 1,2 мільйона гривень військового збору. Із самостійно задекларованих громадянами зобов’язань до бюджетів уже надійшло 0,2 мільйона гривень військового збору та 1,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Найбільшу кількість декларацій надали громадяни, які отримали у 2017 році доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Ними подано 2849 декларацій або 86,0 % від загальної кількості поданих декларацій. Громадяни, які отримали спадщину надали 134 декларації, що становить 4,0 % від кількості поданих декларацій про  майновий стан і доходи за 2017 рік. Дохід понад 1 мільйон гривень задекларував один громадянин. Загальна сума його доходів склала       1,4 мільйона гривень.

Своїм правом на отримання податкової знижки скористалося 47 осіб. За результатами самостійного проведення громадянами розрахунків, сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню складає 86,6 тисяч гривень.

Наталя Пащенко зробила акцент на тому, що надходження сум податку на доходи фізичних осіб, який все ще залишається базовим, означає стабільність у нашому регіоні. Тому всі громадяни повинні розуміти, що сплачуючи цей податок, вони підтримують саме місцеві бюджети. І висловила подяку всім громадянам, які виконали свій конституційний обов’язок задекларувавши свої доходи за наслідками 2017 року.

Нагадала, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року можуть подати декларацію до 31 грудня 2018 року.

Сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 01 серпня 2018 року.