Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За чотири місяці Мангуською ОДПІ надано більше 4,3 тисяч адміністративних послуг громадянам

11.05.2018 -

Протягом січня-квітня 2018 року в Центрах обслуговування платників Мангуської ОДПІ надано 4334 адміністративних послуги.

Як зазначає в.о. начальника Мангуської ОДПІ Курочкін О.В., що найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків, яких протягом чотирьох місяців поточного року надано 1222. Зареєстровано 57 платників єдиного податку, 74 книги обліку доходів і витрат, 48 реєстраторів розрахункових операцій, 205 книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок. До Реєстру неприбуткових установ та організацій внесено та перереєстровано 7 установ та організацій. Видано 55 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 2485 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків, 68 витягів з реєстру платників єдиного податку, 9 довідок про підтвердження статусу податкового резидента України.