Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Що потрібно знати платникам податків про особистий прийом в органах державної фіскальної служби?

13.06.2018 -

Про вимоги до організації особистого прийому громадян в   органах державної фіскальної служби  взагалі та, зокрема, в ДПІ  у м.Дружківці, розповіла Світлана Григор’єва - начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації  ДПІ  у м.Дружківці.

Світлана Миколаївна повідомила, що особистий прийом громадян  посадовими особами органів фіскальної служби здійснюється відповідно до  Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2015 № 271.

 Особистий прийом проводиться керівником  інспекції, а у разі відсутності - уповноваженими ним посадовими особами, керівниками та посадовими особами структурних підрозділів інспекції, до компетенції яких належать відповідні питання.   Прийом здійснюється відповідно до внутрішнього трудового розпорядку роботи інспекції за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян, затвердженим керівником інспекції.

 Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів  інспекції розміщена на сторінці ДПІ у м.Дружківці субсайту ГУ ДФС у Донецькій області, на сайті Дружківської міської ради, а також на  спеціальних стендах у приміщенні ЦОП. 

Запис громадян на прийом проводиться в робочі дні за графіком роботи податкової інспекції.   Запис на черговий прийом до керівництва інспекції припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДФС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому.  Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з’ясовується така інформація: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта, контактний номер телефону, зміст питання, яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення, тощо.    Згідно з п. 17 розд. VI Порядку громадянам під час запису повідомляють про дату, години і місце прийому, необхідність наявності при собі документів, що посвідчують особу або надаються обґрунтовані роз’яснення щодо причин відмови в записі на особистий прийом. Час початку прийому для конкретного громадянина при записі не встановлюється. У картці обліку особистого прийому громадян може зазначатися інформація про бажані години прийому для громадян, які проживають більше ніж за 100 кілометрів від місця прийому.  

Посадова особа інспекції під час проведення прийому для забезпечення кваліфікованого вирішення питань, порушених громадянином у зверненні, може залучати до розгляду працівників відповідних структурних підрозділів інспекції або одержувати від них необхідну інформацію. Громадяни перед початком прийому повинні пред’явити представнику підрозділу з організації особистого прийому документ, що посвідчує особу.  Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.