Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За січень – травень 2018 року платниками Покровської ОДПІ сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів

13.06.2018 -

За січень-травень 2018 року платниками Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплачено до Зведеного бюджету 1012,9 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Державний бюджет поповнився на 434,2 млн грн, місцевий – на  578,7 млн гривень.

Додаткові  надходження становлять майже 242,4 млн грн, у т.ч. до державного бюджету - понад 125,8 млн грн, до місцевих– понад 116,6 млн гривень.

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні Зведеного бюджету, його надходження за січень-травень п.р. становлять 610,3 млн грн, та спрямувалися відповідно до державного бюджету – в сумі 155,5 млн грн, та до місцевих бюджетів – в обсязі 454,8 млн грн.

Своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина. 

  Працівники органів ДФС, у свою чергу, прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити для бізнесу більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних послуг,  приведення електронних сервісів до європейських стандартів, а також впровадження нових.