Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ТРЕНІНГ З БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ – ДОПОМОГА МАЙБУТНІМ «КУРКУЛЯМ»

13.06.2018 -

Підприємництво… Хтось бачить у цьому слові «зайву» відповідальність, забагато клопоту, відсутність сталості. А для інших – це можливість пошуку нового, постійний рух, самовдосконалення! І це добре, бо кожна людина бачить саме те, що відповідає її внутрішнім почуттям.

Саме для тих, хто шукає нових можливостей другий рік діє програма «#Український_донецький_куркуль», яка надає фінансову підтримку вже працюючим підприємцям, стимулюючи їх до створення нових робочих міць, розширення бізнесу.

6 червня, начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Юрій Шарабан прийняв участь в щотижневому тренінгу з бізнес-планування в Слов’янському міському центрі зайнятості, де зустрілися для обговорення питань, пов’язаних з участю в «Українському донецькому куркулі» ті, хто вже подав документи на участь у програмі, і ті, хто тільки планує це зробити.

Юрій Шарабан роз’яснив присутнім порядок нарахування заробітної плати та єдиного соціального внеску, ознайомив з видами відрахувань із заробітної плати, порядком визначення доходів та їх складом для платників єдиного податку, ставками, порядком нарахування та строками сплати єдиного податку та інш.

Відбулося жваве обговорення питань, пов’язаних з бізнес-плануванням, алгоритмом розрахунків, оподаткуванням, презентацією власної бізнес-ідеї. Учасники мали змогу отримати відповіді від представників відповідних організації: виконкому, райдержадміністрації, податкової інспекції, пенсійного фонду, а також тих, хто вже брав участь у програмі.