Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року Волноваський ЦОП надав 5,7 тис. адмінпослуг

03.07.2018 -

За результатами роботи за 6 місяців поточного року Центром обслуговування платників Волноваської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області надано 5661 адміністративну послугу.

Найбільш затребуваною останнім часом є послуга з видачі картки платника податків з державного реєстру фізичних осіб, платників податків. 2258 громадян скористалися вказаною послугою, у тому числі у червні – 409 осіб. Видано з державного реєстру фізичних осіб платників податків 1855 довідок про суми/джерела виплачених доходів та отриманих податків, з них у червні - 452.

Крім того з початку року 175 суб’єктів господарювання зареєстровані платниками єдиного податку. Видано 261 витяг з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 204 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платниками єдиного податку та видано 146 довідок про відсутність заборгованості.

Платники податків Волноваського району, які здійснюють реалізацію товарів у роздрібній мережі зверталися до ЦОП з питань реєстрації, перереєстрації, взяття на облік та зняття з обліку  реєстраторів розрахункових операцій і розрахункових книжок. Всього за шість місяців зареєстровано 53 реєстратори розрахункових операцій, 369 книг обліку розрахункових операцій та 59 розрахункових книжок.

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність та фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, зареєстрували 139 книг обліку доходів і витрат.

З метою надання громадянам та платникам податків належної методологічної допомоги у Центрі обслуговування платників розміщена інформація, яка дає змогу відвідувачам самостійно заповнювати документи, крім того модератор Центру надає відвідувачам практичну допомогу.

Центр обслуговування платників розташований за адресою м. Волноваха, вул. Менделєєва, 4.