Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Робота з молодим поколінням - важливий елемент формування позитивного іміджу фіскальної служби

06.07.2018 -

Серед важливих напрямів роботи Добропільської ОДПІ – робота з формування та вдосконалення високої податкової культури населення для утвердження в суспільстві ідеології добровільної сплати податків. І проводиться вона, як з нинішніми платниками податків, так і з майбутніми – дітьми та молоддю.

З метою виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними та законослухняними фахівці Добропільської ОДПІ постійно проводять роз'яснювальну та виховну роботу з  майбутніми платниками податків. Це дозволяє вже у молодому віці мати розуміння важливості партнерської взаємодії між контролюючими органами та платниками податків.

Заступник начальника – начальник Олександрівського відділення Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Віра Некрасова зустрілась з випускниками Олександрівського аграрного ліцею. Темою чергової зустрічі податківців з молоддю стала легалізація праці та заробітної плати.

Віра Іванівна провела анкетування випускників, які відповідали на 2 запитання:

1. Чи згодні Ви бути офіційно працевлаштованим працівником з заробітною платою 5 тис. грн, напрацьовувати страховий стаж для отримання: оплачуваної відпустки; можливості повної або часткової компенсації за лікарняним  листком; соціального захисту у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання; пенсійних виплат.

2. Чи згодні Ви отримувати заробітну плату розміром 6,5 тис. грн без офіційного працевлаштування в «конверті»?

Опитування було проведено також в Білицькому професійному ліцеї та Білозерському гірничому професійному ліцеї. Всього в опитуванні прийняли участь 95 випускників, з яких 99 відсотків опитуваних погодились на тільки офіційне працевлаштування.

Головне, що майбутні гірники, кухарі, бухгалтери  зрозуміли - «Сплатив податки - зробив добро країні».