Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Добропільська ОДПІ: зустріч з ветеранами служби – як символ єдності поколінь

06.07.2018 -

Вже гарною та доброю традицією стали зустрічі керівництва та працівників Добропільської ОДПІ та Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області з ветеранами податкової служби Добропільщини.

Незалежно від офіційних дат у календарі для колишніх податківців                    2 липня залишається святом. Ветерани були раді знов зустрітися зі своїми колегами, поспілкуватись та передати досвід нинішнім працівникам служби.

 За ініціативою групи ветеранів податкової служби в конференц – залі Добропільської ОДПІ було проведено установчі збори з метою утворення громадської організації ветеранів.

Звертаючись до ветеранів, перший заступник начальника Добропільської ОДПІ Іван Якунін зупинився на історії української державності: етапах становлення податкової служби України,  наголосив, що сьогодні значну роль та місце в суспільстві займають її колишні працівники, які стояли біля витоків створення податкової служби та багато років віддали службі на користь державі та суспільству. Наполегливість та відданість обраній справі стали неоціненною спадщиною, яку ветерани передають молодому поколінню.

На установчих зборах було затверджено статут та правління громадської організації ветеранів служби. Головою громадської організації ветеранів Добропільщини обрано Ковальову В.В., яка подякувала присутнім за довіру.