Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Більше 15 тисяч адміністративних послуг надано в ЦОП Покровської ОДПІ

12.07.2018 -

Центром обслуговування платників Покровської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області надаються адміністративні, консультаційні послуги та сервіси платникам податків м. Покровська, Покровського району, м. Родинське, смт.Шевченко, а також внутрішньо переміщеним особам з тимчасово непідконтрольних територій.

На теперішній час на обліку податкової інспекції перебуває 26815 платників податків (9387 юридичних осіб та 17428 фізичних осіб).

 За перше півріччя цього року Центром обслуговування платників отримано від платників податків 15834 звернення щодо надання адміністративних послуг та надано 15737 адміністративних послуг, найбільш запитувані з яких: видача картки платника податків (6678 послуг), видача відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів (3910 послуг), реєстрація книги обліку розрахункових операцій (КОРО) (925 послуги), реєстрація платника єдиного податку (929 послуг), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (779 послуг).

З початку року до Центру обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області платниками подано 153012 звітів, з яких 139092 надано у електронному вигляді засобами e – mail (90,9%).

Понад 300 відвідувачів звертаються щодня до ЦОП Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області. І одним із визначальних чинників в роботі працівників Центру обслуговування платників, а це на сьогодні - 20 фахівців, залишається створення зручних і сприятливих умов для отримання послуг та підвищення якості їх надання, а ключовим показником успішності сервісної служби – задоволення платників від отриманих послуг.

Відеоматеріал (Завантажити)