Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Промоакція від фіскалів – «Ні зарплаті в «конвертах»!»

13.09.2018 -

Легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів, у тому числі і фіскальної служби. Інформування та роз’яснення роботодавцям та працівникам чинного трудового законодавства та відповідальності за його порушення є важливим елементом в питанні оформлення легальних трудових відносин.

Розуміючи всю відповідальність покладених державою на працівників фіскальної служби обов’язків у напрямку легалізації праці та заробітної плати, фахівці Добропільського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області постійно проводять інформаційну роботу з представниками бізнесу.

Під час чергової роз’яснювальної акції працівники фіскальної служби розповіли про переваги легальної зайнятості та ризики отримання її у «конвертах» як для працівників, так і для роботодавців, звернули увагу, що ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці, підлягає фінансовій, адміністративній та кримінальній відповідальності. Попередили, що штраф за фактичний допуск  працівника до роботи без оформлення трудового договору складає 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірок, працюйте в правовому полі  - дотримуйтесь законодавства про працю!