Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Навчання майбутніх підприємців — добра традиція краматорських податківців

03.10.2018 -

Днями краматорські податківці вкотре прийняли активну участь у семінарі-тренінгу щодо основ бізнес-планування для майбутніх підприємців.

Податківці розповіли майбутнім підприємцям про обрання системи оподаткування; основні принципи оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності як на загальній, так і на спрощеній системі оподаткування, подання звітності та строки сплати до бюджету податків і зборів, особливості оподаткування доходів у вигляді заробітної плати податком на доходи фізичних осіб та військовим збором, а також відповіли на питання обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування.

«Топовим» для слухачів став огляд новацій про впровадження пілотного проекту електронної системи – «Е-Receipt», які мають привести до якісно нових перетворень у ланці «підприємець - споживач». Сутність новітньої моделі полягає у введенні альтернативного технологічного рішення для реєстрації розрахункових операцій в сфері торгівлі без застосування традиційних реєстраторів (РРО). Поряд з касовими апаратами для реєстрації розрахункових операцій буде можливо використовувати і додаток, встановлений у смартфоні або планшеті.

Податківці звернули увагу майбутніх підприємців - роботодавців на необхідність офіційного та своєчасного оформлення трудових відносин з найманими працівниками і легалізації робочих місць, оскільки це є не тільки позитивним іміджем і репутацією, які служать запорукою процвітання бізнесу і збільшення прибутків, а й уникнення великих штрафів у разі порушення законодавства.

Було зроблено акцент на перевагах користування електронними сервісами ДФС України „Електронний кабінет платника” та „Єдине вікно подання звітності”, за допомогою яких подання податкової звітності здійснюється в електронному вигляді з використанням електронно-цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК), один з яких розташований у приміщенні Центру обслуговування платників ДПІ у м. Краматорську.

Майбутнім підприємцям податківці нагадали, що у разі необхідності кожен може отримати безкоштовні консультації з питань податкового законодавства у Центрі обслуговування платників в приміщенні ДПІ у м. Краматорськ (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотної сторони будівлі з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45), телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586).