Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Чергова зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива»

03.10.2018 -

Нещодавно у Слов’янському міському центрі зайнятості відбулась чергова зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива», в якій прийняв участь співробітник Слов'янсько-Лиманського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Юрій Шарабан.

Фахівці державних установ надавали безкоштовну консультаційну допомогу майбутнім підприємцям, початківцям та більш досвідченим підприємцям, які мали питання щодо організації та ведення підприємницької діяльності, бізнес-планування, оподаткування, трудового законодавства та інші. Спеціалісти центру зайнятості докладно розповіли присутнім про особливості реалізації проекту «Український донецький куркуль», зокрема, про умови проведення конкурсного відбору проектів, на реалізацію яких суб’єктам малого підприємництва буде надаватись фінансова підтримка.
         На цей раз Юрій Шарабан  не тільки проконсультував присутніх з податкових питань, але й проінформував щодо наслідків неофіційного працевлаштування, отримання та виплати заробітної плати в «конвертах», необхідності обов’язкового оформлення офіційних трудових відносин.