Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про стратегію розвитку Слов’янська в роботі «Слов’янського економічного форуму»

04.10.2018 -

Нещодавно в Слов'янську відбувся 2-й Слов'янський економічний форум імені братів Шнуркових, основною метою якого стало визначення стану розвитку економіки міста та стратегічних напрямків розвитку на найближчі роки.

В роботі конференції взяли участь: начальник Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС у Донецькій області Ігор Колодій, представники місцевого самоврядування, викладачі та студенти наукових закладів, академій, підприємці, експерти. До участі були запрошені також консультанти Донецького регіонального відділення Асоціації міст України.

Такий захід відбувається вже вдруге і в рамках форуму пройшло кілька панельних дискусій, пов'язаних з перспективами розвитку міста, інвестицій, взаємодії між бізнесом і владою, розвитку територіальних громад та інші питання.

На десяти панелях форуму прозвучали основні доповіді та тези про стан економіки Слов'янська і регіону. По кожній з панелей в резолюції обговорення запропонували перелік заходів для вирішення питань певного напрямку, проблеми і завдання, які є в цьому сегменті міської економіки.

В ході виступу Ігоря Колодія щодо структури доходів державного та місцевих бюджетів від платників міста та району, у учасників форуму виник ряд питань. Було порушено широкий спектр питань з економічної ситуації міста та розробки економічної стратегії регіону.