Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Костянтинівці триває робота з легалізації праці та заробітної плати

05.10.2018 -

Заступник начальника Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталя Гребенник провела зустрічі з суб’єктами господарювання – роботодавцями, в ході яких розглядались питання дотримання законодавства про працю, а саме - недопущення використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, своєчасність та повнота виплати заробітної плати та перерахування податків до бюджету.

«Тільки у вересні 2018 року суб'єкти господарювання легалізували працю 39 своїх найманих працівників, 47 громадян отримали статус підприємця. Всього ж з початку року трудові договори уклали 362 працівника, 378 громадян отримали статус підприємця, ще 30 задекларували отримані від різних видів діяльності доходи. Бюджет додатково отримав 992,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 1,2 млн грн єдиного соціального внеску, 584 тис. грн єдиного податку та 203 тис. грн військового збору. Крім роботи по легалізації праці та заробітної плати нами проводиться постійна робота з роботодавцями щодо підвищення рівня заробітної плати своїм працівникам. Завдяки цьому напрямку роботи 236 роботодавців підвищили зарплату 309 своїм працівникам на загальну суму з початку року 1,9 млн грн», - повідомила Наталя Гребенник.

 Особливу увагу під час зустрічей було приділено сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, адже від цього залежить страховий стаж найманих робітників та своєчасність виплати пенсій. Роботодавцям також нагадали про відповідальність за порушення законодавства про працю.