Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 73% костянтинівських платників вже не відвідують податкову

05.10.2018 -

«Тільки в серпні поточного року від костянтинівських платників нами прийнято та оброблено 6136 податкових звітів, з початку року їх надійшло майже 48 тисяч. Приємно відзначити, що більшість з них, а саме  - понад 73% подано платниками в електронному вигляді», - повідомила в.о. начальника Костянтинівської державної податкової інспекції Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Ірина Чуб.

Впровадження нових та вдосконалення наявних електронних сервісів, створення комфортних умов для платників є одним з пріоритетних напрямів роботи у розвитку партнерських стосунків між органами ДФС та платниками податків. Електронні сервіси ДФС – це реформування формату відносин з суб`єктами господарювання, завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, а також знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.
 «В 2018 році нами було визначено першочерговим завданням підвищення рівня подання звітності платниками в електронному вигляді та активне користування он-лайн сервісами ДФС. Для цього ми проводимо постійну роз’яснювальну роботу з платниками – засобами СМІ, під час телефонного та особистого спілкування з відвідувачами Центру обслуговування платників. Наші фахівці проводять семінари та майстер-класи з метою підвищення обізнаності суб’єктів господарювання з можливостями електронного кабінету платника», - повідомляє Ірина Чуб.

Зазначимо, що сервіс «Електронний кабінет платника» надає майже повний спектр послуг як для суб’єктів господарювання, так і громадян, сприяє правильному i зручному обчисленню та своєчаснiй сплатi податкiв i зборiв (обов’язкових платежiв). Для роботи з кабінетом не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення, оскільки він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет.

Запрошуємо скористатися сервісами фіскальної служби на офіційному веб – порталі відомства за електронною адресою:www.sfs.gov.ua.