Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Краматорську відбувся семінар з актуальних питань по єдиному внеску

11.10.2018 -

11 жовтня 2018 року платники податків Краматорська мали змогу поспілкуватися з податківцями та представниками Пенсійного фонду з питань нарахування, подання звітності та сплати єдиного внеску.

Семінар відкрила очільник Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Людмила Санжура, яка підкреслила актуальність теми семінару. Єдиний внесок формує фінансові ресурси країни, необхідні для виконання державою обов’язку по соціальному захисту своїх громадян. Тому

одним з пріоритетних напрямків роботи Державної фіскальної служби є боротьба з використанням найманої праці без оформлення трудових відносин та виплатою заробітної плати у „конвертах”.  Податківець поінформувала присутніх, що в результаті активізації роботи з роботодавцями та громадськістю в ході виконання Розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року №649 «Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», відбувається бум реєстрації підприємницької діяльності та оформлення трудових відносин.      

  В ході зустрічі були розглянуті питання щодо законодавчої бази, яка регламентує порядок функціонування єдиного внеску в Україні, бази нарахування та розміру сплати єдиного внеску.

         Фіскали приділили особливу увагу термінам надання звітності та сплати з ЄВ для юридичних осіб за найманих працівників, відповідальності посадових осіб за порушення норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування»,  відповідальності посадових осіб відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю відповідно до Кодексу законів про працю України. Окремо зупинились на особливостях формування та подання страхувальниками звіту за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну України від 15 травня 2018 року №511.

В ході спілкування відбувся активний діалог, під час якого спеціалісти Краматорського управління ГУ ДФС та представники Управління пенсійного фонду України у м.Краматорську відповіли на ряд запитань платників щодо врахування кодів категорії застрахованих осіб, використання Класифікатора професій при заповненні звітності, порядку виправлення помилок в поточній звітності за попередній звітний період та інші.