Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Дружківці обговорили актуальні питання застосування спрощеної системи

19.10.2018 -

Актуальні питання  застосування спрощеної системи оподаткування та дотримання норм діючого законодавства під час використання праці найманих робітників були розглянуті  за «круглим столом», який податківці провели для фізичних осіб - платників єдиного податку.

«Відкритий діалог з бізнесом для конструктивного обговорення проблемних питань, які виникають у підприємців – це наша позиція, яку ми підтримуємо протягом багатьох років», - зазначила заступник начальника управління - начальник Дружківського відділу податків і зборів з юридичних осіб Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління ДФС у Донецькій області  Ірина Бережна.

Про необхідність інформування органів фіскальної служби  про працевлаштування найманого працівника до початку його роботи та дотримання норм діючого законодавства під час виплати заробітної плати розповіла начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Костянтинівсько - Дружківського управління  ГУ ДФС у Донецькій області Юлія Семеренко.

До обговорення також приєдналися фахівці відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Юлія Полякова та Тетяна Соборова. Учасники зустрічі дізналися про правила застосування спрощеної системи, умови переходу з однієї групи на іншу групу єдиного податку, умови ведення обліку, порядок нарахування та сплати єдиного податку, а також про фінансові санкції та адміністративну відповідальність за несвоєчасну сплату податків, зборів та єдиного внеску.