Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про нагальні питання наповнення місцевих бюджетів під час зустрічі в Ясинуватській райдержадміністрації

08.11.2018 -

Нещодавно начальник Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова провела робочу зустріч з головою Ясинуватської райдержадміністрації головою Ясинуватської районної державної адміністрації  Миколою Коваленком, у якій також прийняли участь голови селищних рад району.

Приводом для спілкування стала необхідність вирішення актуальних питань наповнення місцевих бюджетів, зокрема повноти сплати податку на землю, погашення податкового боргу та заборгованості по заробітній платі.

Під час заходу Алла Єльникова виразила щиру подяку очільнику  Ясинуватської райдержадміністрації за конструктивну співпрацю із забезпечення надходжень до місцевих скарбниць та вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток Ясинуватського району.

Фахівці фіскальної служби завжди працюють у тісній взаємодії з керівниками територіальних громад та головами місцевих адміністрацій підпорядкованої території, завдяки їх плідній співпраці тільки за 10 місяців п.р. до місцевих бюджетів надійшло 1,4 млрд грн, що на 0,3 млрд грн, або 19,3 відсотка, перевищує минулорічні показники.