Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Маріуполь: аналізуємо наявний борг з єдиного соціального внеску

08.11.2018 -

За словами начальника Маріупольського управління ГУ  ДФС у Донецькій області   Людмили Паша, за 9 місяців 2018 року заборгованість зі сплати ЄСВ по Маріупольському управлінню склала 905,1 млн грн: з них по платникам м. Маріуполя сума складає 266,8 млн  грн, окупована територія  (м. Донецьк)  - 638,3 млн гривень.

На 01 жовтня поточного року за юридичними особами, що обліковуються в  Маріупольському управлінні,  рахується заборгованість з цього внеску 570,4 млн грн, з них окупована територія  - майже 61%.  Із загальної суми боргу на 01 жовтня фізичним особам належить 37%, з них окупована територія -  майже 292 млн гривень.

Людмила Паша повідомила, що з метою ліквідації зарплатних боргів, в межах компетенції фіскальної служби проводиться роз’яснювальна робота з керівництвом підприємств та фізичними особами-підприємцями, які мають заборгованість по єдиному внеску, про недопущення знов створеного боргу та погашення боргу з єдиного внеску. Відповідно до частини 12 ст.9 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника ЄСВ одночасно із зобов’язаннями  із ЄСВ зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом,  зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати, бо саме він є основою для своєчасної виплати пенсій.