Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Слов`янську відбувся семінар щодо легалізації суб’єктів агровиробництва в Донецькій області

07.11.2018 -

Сьогодні, 07 листопада 2018 року, у залі засідань Слов’янської районної ради відбувся семінар-нарада щодо легалізації суб’єктів агровиробництва в Донецькій області, який було проведено Департаментом агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації.

В роботі семінару взяли участь начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Слов’янсько - Лиманського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Олексій Бірюков, а також представники Головного управління Держпраці у Донецькій області, управління Держпродспоживслужби в Слов’янському районі, міськрайонного управління у Слов’янському районі та м. Слов’янську ГУ Держгеокадастру у Донецькій області, представники відділів (управлінь) агропромислового розвитку райдержадміністрацій та керівники сільськогосподарських підприємств Слов’янського, Бахмутського, Костянтинівського, Олександрівського районів та м. Лиман.

Протягом заходу були розглянуті питання щодо вимог Законів України «Про охорону праці», «Про ветеринарну медицину», «Про ідентифікацію і реєстрацію тварин», забезпечення реалізації рішень, спрямованих на легалізацію трудових відносин, проведення земельних торгів, збереження родючості ґрунтів, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.