Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фахівці Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області переймаються своєчасністю сплати податків та зборів

08.11.2018 -

Завідувач сектору погашення боргу Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Олександр Ткаченко взяв участь в нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та іншої заборгованості до бюджету Костянтинівського району. Нарада пройшла в приміщенні Костянтинівської райдержадміністрації за головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Ісакова.

Під час наради особливу увагу було приділено питанню збільшення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями. Як пояснив Олександр Ткаченко, така ситуація здебільшого виникла внаслідок прийняття 06 грудня 2016 року  Закону України № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким внесено низку змін до Закону № 2464  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які набули чинності з 01 січня 2017 року, зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування та провадять незалежну професійну діяльність.

Такі суб’єкти господарювання повинні сплачувати мінімальний страховий внесок – суму єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця. Єдиний внесок для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Крім того, в ході наради розглядались питання легалізації праці та заробітної плати, а також сплати екологічного податку.

За результатами обговорення проблемних питань, були визначені заходи, направлені на погашення існуючої заборгованості зі сплати податкових платежів до бюджету та попередження виникнення нових боргів.