Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Костянтинівські фіскали супроводжують підприємців-початківців від ідеї започаткування власної справи до її втілення

08.11.2018 -

Фахівці Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області є постійними учасниками Центру розвитку підприємництва «Провідник», що працює на базі Костянтинівського міського центру зайнятості та членами комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Днями відбулась одна з успішних презентацій бізнес-плану, що дозволило ще одному безробітному забезпечити себе роботою, захистивши свій бізнес-проект з монтажу натяжних стель.

«Інформаційні семінари, мотиваційні і навчальні тренінги в центрі зайнятості посприяли моєму остаточному рішенню заснувати власну справу і почати нову для мене кар’єру бізнесмена. Під час практичних інтерактивних занять в центрі розвитку підприємництва Костянтинівського МЦЗ «ПровідНик» я навчився бізнес-плануванню, познайомився з особливостями оподаткування підприємницької діяльності, з можливостями презентації власних бізнес-ідей та познайомився з новоствореними і вже досить успішними підприємцями», - сказав майбутній бізнесмен Дем’ян.

«Тільки в жовтні поточного року понад 150 костянтинівців зареєстрували власну справу. Для новостворених підприємців в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ДПІ проводяться майстер-класи з роботи в електронному кабінеті платника, надаються консультаційні та інформаційні послуги, а також тематична друкована продукція, проводяться семінари. Ми завжди раді допомогти підприємцям, які прагнуть до знань, готові працювати у межах діючого законодавства та сумлінно сплачують податкові платежі», - зазначила заступник начальника Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталя Гребенник.