Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Система E-Receipt - в стадії тестування

30.11.2018 -

Про функціонування пілотного проекту Е-Receipt , який згідно з  постановою Кабміну започаткувала для підприємців Державна фіскальна служба,  розповіла начальник Дружківської державної податкової інспекції Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Олена Бусоргіна.

Керівник підрозділу зазначила, що останнім часом з’являється все більше  гаджетів, які можна використовувати для обліку продажів. Особливо актуальна ця новина для тих, хто займається інтернет-торгівлею. Новітня модель дозволяє для реєстрації розрахункових операцій використовувати додаток, встановлений у комп’ютері, смартфоні або планшеті. Реєстрація пристроїв  здійснюється оnline без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребує абонентської плати за користування нею.

Фіскальний чек можна перевірити у відкритій частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному веб-сайті ДФС України.

Проект є пілотним, й участь підприємців у ньому є абсолютно добровільною.

Олена Вікторівна підкреслила, що схвалене Урядом рішення щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій стане кроком до принципової зміни існуючої системи контролю готівкових розрахунків.