Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про легалізацію найманої праці та законодавчі зміни розповіли на семінарі в м. Курахове

26.12.2018 -

Відкриваючи семінар, заступник начальника Мар’їнського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталя Пащенко зазначила, що сьогодні по всій Україні проходить кампанія по детінізації ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

«Саме тому на сьогоднішньому семінарі в черговий раз хочемо нагадати про необхідність дотримання законодавства як податкового, так і трудового», - додала податківець.

Також до заходу приєдналися і представники Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, які повідомили, що періоди роботи та одержаний працівником за цей час заробіток зараховуються до страхового стажу винятково за умови сплати страхового та єдиного внеску до Пенсійного фонду України.

  Роботодавець повинен сплачувати страховий та єдиний внесок, і стає зрозумілим, що порушення ним обов’язку зі сплати внесків позбавляє працівника частини його пенсії або й зовсім права на пенсію. Крім того, за рахунок поточних внесків підприємств проводиться фінансування пенсій сьогоднішнім пенсіонерам, тому зрозуміло, що кожна копійка у Пенсійному фонді України зайвою не буває.

Фахівці фіскальної служби та запрошені представники Пенсійного фонду обговорили з учасниками семінару актуальні питання платників податків щодо легалізації найманої праці.

Крім того, присутні дізналися про зміни в оподаткуванні податком на нерухоме майно та земельного податку, актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, застосування реєстраторів розрахункових операцій, користування «Електронним кабінетом» та інноваційну електронну систему e-Receipt (електронний чек).

На завершення семінару учасники отримали відповіді на свої запитання та практичні рекомендації від спікерів заходу.