Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про підвищення ефективності сервісного обслуговування платників м. Авдіївка – під час зустрічі з головою ВЦА

03.01.2019 -

Налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування – одне з основних напрямків роботи територіальних органів ДФС. За дорученням начальника Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алли Єльникової, начальник Ясинуватсько – Авдіївської державної податкової інспекції Покровсько - Добропільського управління Олена Солонинка 26.12.2018 зустрілась з представниками та головою Військово – цивільної адміністрації м. Авдіївка Павлом Малихіним.

Олена Солонинка акцентувала увагу присутніх, що протягом 11 місяців 2018 року Ясинуватсько - Авдіївським ЦОП було надано 3025 адміністративних послуг. Найбільшу питому вагу (40,9%) займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних  про реєстраційний номер облікової картки платника податків (1236). Другою за кількістю звернень (646) є послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Активно послугами ЦОП користуються підприємці – «спрощенці». З початку року 281 особа звернулась для надання витягу з реєстру платників єдиного податку, 177 осіб – для реєстрації платника єдиного податку, 385 осіб – для реєстрації Книги обліку доходів та Книги обліку доходів і витрат платника єдиного податку. 

З метою підвищення ефективності сервісного обслуговування платників м. Авдіївка, учасники зустрічі обговорили проблемні питання щодо надання адміністративних послуг та визначили спільну позицію щодо їх вирішення.