Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Маріуполь: понад 142,0 млн грн військового збору сплачено у 2018 році

03.01.2019 -

Платники Маріупольського управління ГУ ДФС у Донецькій області за 12 місяців 2018 року сплатили 142025,7 тис. грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 36657,6 тис. грн, або 35,0 %.

Ставка військового збору складає у всіх випадках 1,5% від об’єкту оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Маріупольське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертається до усіх роботодавців міста: «Своєчасно і в повному обсязі сплачуйте відрахування з реальних заробітків працівників. Ці кошти допомагають модернізувати оборонний сектор України, забезпечити його краще фінансування, в т.ч. і на виплату заробітної плати військовим».        

Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.