Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Слов’янсько-Лиманське управління ГУ ДФС у Донецькій області: проблемні питання на зустрічі з бізнесом

10.01.2019 -

Сьогодні, 10 січня, відбулася зустріч начальника Слов’янсько-Лиманського управління Ігоря Колодія з представниками місцевої бізнес-спільноти. Тема зустрічі «Електронні сервіси ДФС. Переваги подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку».

В ході зустрічі були обговорені актуальні питання щодо електронних сервісів ДФС та подання звітності в електронному вигляді.

Всім учасникам зустрічі наголошено, що ДФС України постійно вдосконалює та збільшує кількість електронних сервісів, головною метою створення яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг. Так, для комфортного звітування на веб-порталі відомства (sfs.gov.ua) розміщені сервіси “Електронна звітність” та “Електронний кабінет платника податків”. Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

Крім того, увагу присутніх звернуто на переваги подання звітності в електронному виді. Це пріоритетний напрям у розвитку партнерських стосунків між органами Державної фіскальної служби та платниками податків, це економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками звітності а також уникнення витрат часу на черги при поданні звітності. Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Це стовідсотковий захист від несанкціонованих переглядів та втручань.

На завершення зустрічі  всім присутнім надані роз’яснення на запитання, що надходили під час заходу.