Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З електронним сервісом в «Електронному кабінеті» простіше декларування

27.02.2019 -

      Громадяни, що зобов’язані звітувати про отримані та неоподатковані доходи протягом 2018 року, або ті, що бажають отримати податкову знижку, мають можливість скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті» на сайті ДФС України. Зазначений сервіс часткового попереднього заповнення декларації надає можливість платнику скоротити час і витрати на подання звітності, мінімізувати помилки при заповненні декларації, надати копії первинних документів як додаток до декларації в он-лайн режимі. Скористатись зазначеним сервісом можуть особи, які мають особистий ключ електронного цифрового підпису, наприклад - від АЦСК ІДД ДФС, АЦСК «Приватбанку», АЦСК «Ощадбанку».

     Станом на кінець лютого в Маріуполі вже подано майже 900 декларацій про майновий стан та доходи від громадян. Серед них 840 декларацій від тих, хто зобов’язаний декларувати доходи, в тому числі:

– від громадян України, що отримали іноземні доходи – 3 декларації,

- мали інвестиційний прибуток – 34,

- від отримання спадщини – 40,

- від незалежної професійної діяльності – 13.

       Хід компанії по декларуванню доходів надає можливість визначити рівень обізнаності громадян в податковому законодавстві та підвищення добровільності сплати податків.