Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кампанія декларування громадянами доходів-2019 – під час «круглого столу» в селі Андріївка

27.02.2019 -

Днями начальником Великоновосілківської ДПІ Мар’їнського управління ГУ ДФС у Донецькій області Андрієм Маньком проведено засідання «круглого столу», на яке були запрошені жителі села Андріївка. Під час зустрічі мова йшла про декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

Андрій Манько нагадав присутнім, що подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі - декларація) передбачено Конституцією України та Податковим кодексом України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати декларацію та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

«Задекларувати доходи та сплатити податки – конституційний обов’язок кожного громадянина. Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства, а ДФС, в свою чергу, створює всі умови для комфортної подачі декларацій громадянами» - наголосив податківець.

Начальник Великоновосілківської ДПІ повідомив, що за вибором платника податків декларації подаються за місцем податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, надати можливо поштою або засобами електронного зв’язку.

Подати декларацію платник податків може, звернувшись до центру обслуговування платників ДПІ за місцем своєї податкової адреси або під час виїзних прийомів до сільських рад працівників центру обслуговування платників ДПІ, які проводяться згідно із затвердженим графіком.

Звернув увагу, що при спрямуванні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті».

Також податківці відповіли на запитання присутніх.