Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сприятливі умови платникам податків

12.04.2019 -

10 квітня у Бахмутській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету Бахмутської міської ради. Серед присутніх були і представники Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Щодо проекту Міської Програми "Платникам податків - сприятливі умови" доповідав заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області С.А. Клюєв.

Сергій Анатолійович повідомив, що ініціатором та головним розробником Проекту Міської програми «Платникам податків - сприятливі умови» на 2019 рік є Бахмутське управління ГУ ДФС у Донецькій області, співрозробники - виконавчі органи Бахмутської міської ради.

Основною метою Програми є активізація спільної роботи Бахмутської міської ради та Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області щодо створення на партнерських засадах належних організаційних і фінансових умов для обслуговування платників податків з метою наповнення міського та державного бюджетів.

Головне управління ДФС у Донецькій області обслуговує населення м. Бахмут, яке складає більше 75 тисяч громадян, більше 5 тисяч юридичних осіб та майже 10 тисяч фізичних осіб - підприємців.

У результаті виконання програми очікується створення належних умов для надання якісних адміністративних послуг для платників податків – клієнтів та збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Також С.А. Клюєв доповів щодо підсумків діяльності Бахмутського управління по надходженню податків до місцевого бюджету та проведеної роботи по легалізації доходів громадян.