Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про декларування доходів та легалізацію праці – на спільному семінарі в Торецьку

12.04.2019 -

Фахівці Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області провели семінар для Торецьких платників податків. На семінарі були присутні Федченко Олексій - начальник Торецького об`єднаного управління ПФУ у Донецькій області, Кульчицька Світлана - завідувач сектору організаційно-інформаційної роботи Торецького об`єднаного управління ПФУ у Донецькій області, Асєєва Тетяна - начальник відділу праці управління соціального захисту населення ВЦА м.Торецька, Краснюк Тетяна – головний спеціаліст-інспектор праці військово-цивільної адміністрації м.Торецьк.

Головною темою заходу були зміни, яких зазнало податкове законодавство в 2019 році. Платники дізналися про особливості справляння у цьому році податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, плати за землю, податку на доходи фізичних осіб.

Особливу увагу було приділено питанню декларування громадянами доходів, отриманих ними у 2018 році. Фахівці управління нагадали, що кампанія декларування триватиме до 1 травня 2019 року. Декларації приймаються органами фіскальної служби за місцем податкової адреси (реєстрації) платника податків.

Заступник начальника Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталя Гребенник нагадала присутнім про необхідність дотримання трудового законодавства, зокрема, обов`язкове офіційне оформлення найманих працівників, недопущення виплати заробітної плати в конвертах. Вона звернула увагу на збільшення відповідальності за невиконання умов трудового законодавства – штраф за одного неоформленого працівника сягає 125 190 гривень.

Присутні дізнались також про переваги подання звітності в електронному вигляді, функціонування електронного кабінету платника та новації в онлайн послугах від фіскальної служби.

Фахівці Пенсійного фонду розповіли про особливості сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками та подання відповідної звітності. Зацікавленість присутніх викликали електронні сервіси Пенсійного фонду, завдяки яким можна дізнатись про страхових стаж та отримати довідки.

В ході семінару платники мали змогу поставити фахівцям управління питання, на які отримали вичерпні відповіді.