Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центр обслуговування платників — сервісний показник Краматорських податківців

12.04.2019 -

  Діяльність фіскальної служби направлена на створення комфортних умов відвідувачам для сплати податків, звітування та отримання адміністративних послуг. Тому обслуговуванню платників та впровадженню електронних сервісів приділяється першочергова увага.

         Центр обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області (ЦОП) — це та частина податкової служби, в якій відвідувачам надаються адміністративні послуги, консультації, приймається податкова звітність, вхідна кореспонденція та здійснюється видача ключів електронного цифрового підпису.

         Протягом першого кварталу поточного року ЦОП відвідали більше 36 тисяч представників бізнесу та громадян, яким було надано весь комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

         Так, за вказаний період у Центрі обслуговування платників надано                       7085 адміністративних послуг. Найбільшу питому вагу (41 %) серед наданих адміністративних послуг має послуга з отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків. З початку року фізичним особам - платникам податків було надано 2932 такі послуги. На «другому місті» - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку року фізичним особам - платникам податків було надано 1988 таких послуг (28%).

         Крім того, за вказаний період найбільшою популярністю користувались такі послуги: надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 543 (8%), реєстрація платника єдиного податку – 516 (7%), реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 428 (6%) та інші.

         З початку року в країні традиційно проводиться кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року. Краматорські податківці нагадують: останній день подання декларації в цьому році – 02 травня 2019 року. Часу залишилось обмаль, тому слід розуміти вигоди та переваги подання декларації в електронному вигляді. Скористатися Електронним кабінетом можливо на офіційній сторінці сайту ДФС України (https://cabinet.sfs.gov.ua).

Шановні відвідувачі, отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, надати до податкового органу звітність, кореспонденцію, а також отримати ключі електронного цифрового підпису Ви маєте можливість у Центрі обслуговування платників в приміщенні ДПІ у м. Краматорську (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586).