Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підсумки «Деклараційної кампанії – 2019»

11.05.2019 -

Як повідомив  начальник Мар’їнського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Трофимова, громадяни міста Вугледар, Мар’їнського та Великоновосілківського районів задекларували майже 38 мільйонів гривень доходів отриманих у 2018 році. 

Станом на 3 травня 2019 року до Мар’їнського управління декларації про  майновий стан і доходи подали 2859 осіб, які задекларували дохід на суму 37,8 млн грн, що дозволить поповнити місцеві бюджети більш ніж на 2,9 млн грн за рахунок податку на доходи фізичних осіб та направити для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі 0,4 млн грн військового збору. Із самостійно задекларованих громадянами зобов’язань, до бюджетів уже надійшло 0,2 млн грн військового збору та 1,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Найбільшу кількість декларацій надали громадяни, які отримали у 2018 році доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Ними подано 2586 декларацій або 90,4% від загальної кількості поданих декларацій. Громадяни, які отримали спадщину, надали 107 декларацій, що становить 3,7% від кількості поданих декларацій про  майновий стан і доходи за 2018 рік. Дохід понад 1 млн грн задекларував один громадянин. Загальна сума його доходів склала 7,3 мільйона гривень.

Своїм правом на отримання податкової знижки скористалася 71 особа. За результатами самостійного проведення громадянами розрахунків, сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, складає 134,7 тисяч гривень.

Тетяна Трофимова зробила акцент на тому, що надходження сум податку на доходи фізичних осіб, який все ще залишається базовим, означає стабільність у нашому регіоні. Тому всі громадяни повинні розуміти, що сплачуючи цей податок, вони підтримують саме місцеві бюджети. І висловила подяку всім громадянам, які виконали свій конституційний обов’язок, задекларувавши свої доходи за наслідками 2018 року.

Нагадала, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2018 року можуть подати декларацію до 31 грудня 2019 року.

Сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 01 серпня 2019 року.