Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні платники! Вчасно сплатіть податки! Розміри ставок місцевих податків та зборів на 2019 рік можна дізнатися на офіційному порталі ДФС України

07.06.2019 -

Костянтинівсько-Дружківське управлінняГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що відповідно до вимог Податкового кодексу України ДФС України оприлюднює на офіційному веб-порталі (sfs.gov.ua) зведену інформацію про розміри та дату встановлення місцевих податків і зборів на відповідних територіях, яку можна знайти за посиланням: HTTP://SFS.GOV.UA/PODATKI-TA-ZBORI/STAVKI-MISTSEVIH-PODATKIV-TA-ZBORIV.

Повідомляємо, що на сьогодні місцеві ради мають змогу уточнити рішення про встановлення місцевих податків  та зборів, прийняті наприкінці минулого року.

Для уточнення інформації щодо прийнятих рішень платники податків можуть звертатися до органів місцевого самоврядування, на території яких знаходяться об'єкти оподаткування або скористатися актуальною інформацією про встановлення місцевих податків та зборів, яка оприлюднена на офіційному сайті ДФС України у банері «Рішення місцевих рад».