Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

07.06.2019 -

Нещодавно, в будівлі Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша проведено засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності за участю начальника Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС Ігоря Колодія, представників управління ПФУ, Слов’янського міськрайонного ВДВС, центру зайнятості, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки.

Відповідно до порядку денного розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Слов’янському району.

За даними управління статистики станом на 1 травня 2019 року заборгованість із заробітної плати по Слов’янському району мало одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» у сумі 1,4 млн гривень. Заробітну плату не виплачено 97 штатним працівникам. Упродовж травня заборгованість скорочено на 246,7 тис. грн, залишок боргу становив 1,1 млн гривен. Складений керівництвом графік погашення заборгованості на 2019 рік не виконується.

Станом на 1 травня 527 суб’єктів господарювання мають заборгованість зі сплати ЄСВ на загальну суму 10 млн грн, з них 491 ФОП на загальну суму 5,8 млн гривень.       

З метою визначення перспективи погашення заборгованості з ЄСВ за пропозиціями управління Пенсійного фонду на засідання Комісії запрошено 12 фізичних осіб-підприємців. Членами Комісії було зауважено, що несплачена сума стає податковим боргом та відбувається нарахування 20% штрафної санкції, на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Запрошені попереджені, що у разі проведення відповідних заходів фіскальною службою, державною виконавчою службою фізичним особам-боржникам може бути визначено обмеження у праві виїзду за межі України. Підприємцям рекомендовано в найкоротший термін забезпечити погашення заборгованості в повному обсязі.