Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Плата за землю - джерело наповнення місцевого бюджету

05.07.2019 -

     Плата за землю в повному обсязі зараховується до бюджетів сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад. Так, у І півріччі 2019 року бюджет Маріуполя отримав плати за землю з юридичних осіб у сумі 134,4 млн грн, що більше на 29,3 млн грн, ніж у аналогічному періоді 2018 року.

      Повнота надходження коштів від плати за землю залежить, в першу чергу, від прийняття рішень по встановленню плати за землю на відповідних територіях, від повноти обліку всіх земельних ділянок, що фактично використовуються, від повноважень контролюючих органів, які адмініструють цю плату та забезпечують повноту і своєчасність сплати до відповідних місцевих бюджетів земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, і, безумовно, від належного обміну інформацією між усіма державними органами щодо суб’єктів та об’єктів оподаткування платою за землю, що в результаті забезпечує належне справляння цієї плати.

     А завдяки сумлінності підприємств-платників плати за землю, а саме, їх своєчасної та повної сплати платежів за землекористування, щомісячно бюджет м.Маріуполя наповнюється в середньому на  22,0 млн грн, що надає можливість розвитку міста.