Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

05.07.2019 -

Нещодавно в Слов’янській райдержадміністрації відбулось спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду і запобігання неплатоспроможності та районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати за участю начальника Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС у Донецькій області Ігоря Колодія, представників Національної поліції, Центру зайнятості, Слов’янського ВУВД ФССУ, профспілки, членів Комісії та робочої групи.

З початку року проведено 5 засідань Комісії. На них заслухано звіти 9 керівників підприємств та 55 фізичних осіб-підприємців, що мають борги з єдиного соціального внеску. За результатами роботи з початку року в рахунок погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України надійшло 275,6 тис. грн по 39 страхувальниках.

З метою зменшення кількості неформальної зайнятості в Слов’янському районі та попередження порушень трудового законодавства з початку року проведено 5 засідань районної робочої групи. На засіданнях заслухано звіти 48 керівників та фізичних осіб – підприємців, обраних з числа ризикоорієнтованих сфер економічної діяльності, в яких є невідповідність між чисельністю працівників та характером діяльності. Суб’єкти господарювання попереджені, що за порушення вимог трудового законодавства до юридичних осіб незалежно від форми власності і підпорядкованості та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, можуть бути застосовані заходи фінансової відповідальності. Членами робочої групи надані роз’яснення про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати «в конвертах». Фізичним особам -  підприємцям рекомендовано привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до чинного законодавства, не допускати використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи 4 підприємця додатково працевлаштували 11 працівників.

За результатами проведеного засідання було надано ряд завдань членам Комісіїї та робочої групи посилити проведення роз’яснювальної роботи з роботодавцями щодо дотримання трудового законодавства, гарантій в сфері оплати праці, пенсійних, трудових і соціальних прав працівників.