Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці Костянтинівської ДПІ проводять майстер-класи по роботі в Електронному кабінеті платника податків

19.07.2019 -

Нещодавно Заступник начальника Костянтинівської ДПІ Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Ірина Чуб зустрілась з журналістами газети «Знамя Індустрії» та розповіла про електронні сервіси фіскальної служби. Зокрема, про переваги подання звітності в електронному вигляді, роботу в електронному кабінеті платника.

Ірина Чуб звернула увагу на можливості користування «електронним кабінетом» громадянами.

Вона зазначила,  що фізичні особи мають право, використовуючи кваліфікований електронний підпис, подавати в електронному вигляді заяви для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків - Облікову картку за ф. № 1ДР та Заяву за ф. № 5ДР через приватну частину Електронного кабінету на офіційному веб – порталі ДФС. 

При заповненні Облікової картки за ф. № 1ДР та Заяви за ф. № 5ДР в електронному вигляді, платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, де бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі.

Крім того, громадяни мають змогу в електронному вигляді задекларувати доходи, отримати відомості про отримані доходи та сплачені податки, подивитись нарахування майнових податків та стан розрахунків з бюджетом.

«Якщо у платників виникають питання по роботі в електронному кабінеті, вони можуть пройти майстер-класи, які проводять фахівці Центру обслуговування платників Костянтинівської ДПІ», - зазначила Ірина Чуб.